Projektas buriavimo klasė

Buriavimas – rimtas sportas, kurio metu vaikas tobulėja visapusiškai: fiziškai, psichologiškai, intelektualiai. Tačiau tai dar ir smagus užsiėmimas, leidžiantis patirti ryškiausius vaikystės nuotykius, megzti draugystes, kitaip tariant: išsikrauti fiziškai ir pasikrauti emociškai. O ši patirtis draugų būryje tampa dar stipresnė! Taip gimė projektas „Buriavimo klasė”, kurio misija – stiprinti klasės mikroklimatą bei suteikti kiekvienam pamario krašto vaikui galimybę išbandyti buriavimo sportą. Kuriuo lengva aistringai susižavėti.

Kam skirtas projektas?

Buriavimo klasė – tai iniciatyva Lietuvos moksleiviams, supažindinanti su buriavimo sportu, skatinanti vaikų fizinį aktyvumą, nuotykių ieškojimo dvasią, ugdanti meilę vandeniui, vėjui, gamtai ir savo kraštui. Projektas skirtas priešmokyklinių, pirmų, antrų ir trečių klasių moksleiviams.

Kaip viskas vyksta?

Su kiekviena mokinių klasė susitiksime du kartus po 3 valandas (neįskaitant kelionės laiko) užsiėmimams prie vandens ir vandenyje.Vaikai bus supažindinami su saugumo taisyklėmis krante ir vandenyje, „Optimist” klasės jachta bei jos valdymu, orientavimosi ir navigacijos taisyklėmis. Galiausiai vaikai mokysis buriuoti vandenyje (išplaukti ir parplaukti, atlikti pagrindinius manevrus, apiplaukti trenerio paruoštus ženklus). Taip pat bus galimybė išmėginti plaukimą irklentėmis, baidarėmis, vandenlentėmis.

Kur klasė galės išbandyti buriavimą?

Sportas ir pramogos vyks Drevernos uoste (Pamario g. 12, Dreverna).

Kaip vaikai turėtų pasiruošti?

Vaikai turėtų nepamiršti geros nuotaikos, kepurėlės nuo saulės, vandens, rankšluosčio, lengvos avalynės, kuri greičiausiai sušlaps ir, jeigu vėjas tądien stipresnis, šiltesnių ar neperpučiamų drabužių. Hidrokostiumais ir liemenėmis pasirūpinsime mes.

Dėl detalesnės informacijos susisiekite:

Laurynas Juodeška +37067198415, Simona Vaičiūnienė +37063410948